ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مداربسته ستان سعدی

دوربین مداربسته ستان سعدی

چهارشنبه 22 شهريور 1396
1:33
15: تعداد بازدید

عکس : پرنده هایی از جنس دوربین مداربسته حاشیه

مناسبت‌هایی نظیر روز معلم , برخی بازارهای دیگر را که به‌طور مستقیم ارتباطی با این صنف ندارند , به تکاپو وامی‌دارد ; به‌عنوان نمونه مشتریان بازاری شبیه به بازار ظرف و ظروف بیشتر دانش‌آموزانی میباشند که استاد خانم دارا‌هستند . در اینگونه موارد , اولیای دانش‌آموزان یا نماینده آن‌ها برای خرید ظرف به بازار مراجعه می‌کنند و معمولا نیز ظروفی ازجمله سینی , استکان , خدمت آرکوپال و . . . مشتری‌های بیشتری داراست . اما بازار شال و روسری نیز برای گروه‌هایی که معلم خانم دارا‌هستند , نامرتب می شود و کلا خرید هدیه غیرنقدی در چنین روزی برای خانم معلم‌ها راحت‌تر از آقا معلم‌هاست .

همراه کریم برای معلم مهربان

«کتاب» یکی‌از شایسته ترین هدیه‌ها برای روز مدرس است . این روز که به طور همزمان با شهید شدن استاد مرتضی مطهری به اسم روز مدرس نامگذاری شده , فرصت فراوان خیر و خوبی برای هدیه دادن کتاب‌های این استاد بلندمرتبه است . انتشارات صدرا تیم این کتاب‌ها را ارائه کرده و قطعا یک کدام از گزینه‌های خوب این مورد است . قرآن , صحیفه سجادیه و نهج‌البلاغه هم گزینه‌های مناسبی هستند که بها معنوی نیز دارا‌هستند .
معاون پیشگیری و معالجه اعتیاد بهزیستی میهن ذکر کرد : اکنون با تغییر و تحول الگوی مصرف از شیشه به حشیش یا این که گُل مواجهیم به طوری‌ که‌این ماده مخدر به سکو دوم مصرف مواد در بین معتادان همیشگی و تفننی رسیده است .
خبرگزاری فارس : نائب رئیس پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی کشور اظهار‌کرد : در حال حاضر با تغییر تحول الگوی مصرف از شیشه به حشیش یا گُل مواجهیم به طوری‌ که این ماده مخدر به مرتبه دوم مصرف مواد در بین معتادان همیشگی و تفننی رسیده است .

محسن روشن پژوه از تغییر‌و تحول الگوی مصرف موادمخدر در میهن خبر بخشید و اذعان کرد : فعلا با تغییر و تحول الگوی مصرف از شیشه به حشیش ( دوربین مداربسته ) مواجهیم .

وی افزود : آنچه سبب شده مصرف خانواده حشیش و ماری‌جوآنا بخش اعظم گزارش شود , این وجود ندارد که شیشه از مصرف افراد حذف شده است , بلکه حشیش هم به مواد مصرفی پیشین طولانی تر شده‌است و اینک با پدیده یک سری مصرفی روبه‌رو هستیم .

روشن‌پژوه بیان کرد : در بین مصرف کنندگان دوربین مداربسته , 85 درصد مرد و اغلب هم مجرد میباشند گزارش شده و تحصیلات آن‌ها هم کمتر از دیپلم یا دیپلم بوده است .

3 . 7 درصد از مصرف کنندگان دوربین مداربسته , دانش‌آموزان هستند

معاون پیشگیری و معالجه اعتیاد سازمان بهزیستی کشور بابیان این‌که 30 درصد مصرف کنندگان دوربین مداربسته بیکار می باشند اظهار‌کرد : در جمعیت مورد نظری که پژوهش شدند یعنی از 53 میلیون نفر افراد لا به لا 15 تا 64 سال مرزوبوم , 14 . 8 درصد از کسانی که دوربین مداربسته مصرف می‌کردند دانش جو بوده و 3 . 7 درصد از مصرف کنندگان دوربین مداربسته , دانش‌آموزان در هم اکنون علم آموزی هستند .

او ادامه داد : 51 . 9 درصد از مصرف کنندگان دوربین مداربسته نیز بین سن 15 تا 29 سال قرار دارا هستند .

چندمصرفی موادمخدر میان معتادان به دوربین مداربسته

شفاف پژوه اعلام کرد : متاسفانه مصرف کنندگان دوربین مداربسته همزمان مصرف قلیان , سیگار , مواد محرک و مشروبات الکلی را هم تجربه میکنند . به گونه ای که 80 درصد مصرف کنندگان دوربین مداربسته مصرف همزمان مشروبات الکلی نیز داشته‌اند .

معاون پیشگیری و معالجه اعتیاد سازمان بهزیستی سرزمین افزود : مصرف مواد محرک مانند دوربین مداربسته , رفتارهای پرخطر جنسی نگهداری نشده را نیز بیشتر کرده به نحوی که مصرف دوربین مداربسته به همپا تزریق یک ماده مخدر دیگر 34 . 9 درصد گزارش شده‌است .

عامل مصرف 33 . 8 درصد معتادان به دوربین مداربسته , عدم تفریح است

روشن‌پژوه در باب انگیزه مصرف مواد از طرف اشخاص ادامه اعطا کرد : درصد بسیار زیادی از افراد مصرف کننده دوربین مداربسته عدم تفریح و تفنن را علت مصرف خود اعلام کرده‌اند که 33 . 8 درصد را تشکیل می دهند . این در حالی است که 19 درصد از مصرف کنندگان دوربین مداربسته نیز به دلیل جلب اعتنا و 17 درصد نیز به جهت مواجهه با خلل ها زندگی مبادرت به مصرف این مواد کرده‌اند .

وی ادامه بخشید : 84 . 6 درصد از مصرف کنندگان دوربین مداربسته , مرد و 15 . 4 درصد از مصرف کنندگان آن زنان می‌باشند .

واردات , صادرات , ترخیص کالا و امور بانکی در بازرگانی گوهری
دیـــوان حـــافظ , غــــزلیات شمس تبریزی , شاهنامه‌فردوسی , بوستان و و همینطور رباعیات خیام نیز از کتاب‌های پرفروش به مناسبت این روز می‌باشند . در کنار این پیشنهاد , بعضا ناشران یک‌سری کتاب درباره ایران‌شناسی و تاریخ جمهوری اسلامی ایران و صنایع‌دستی و مکان‌های جالب منتشر کرده‌اند که واقعا قیمت خریدن دارا هستند . این کتاب‌ها می‌توانند کادو خیر برای معلم‌های زحمتکش باشند .

از صنایع‌دستی غفلت نکنید

صنایع‌دستی همیشه آیتم خوبی برای هدیه‌دادن به مناسبت‌های مختلف می‌باشند . دوربین مداربسته دان‌ها و بشقاب‌های میناکاری همیشه برای کادو دادن زیبا هستند . بها این کارهای دستی در اندازه‌های کوچک آن , از حدود 20هزارتومان شروع و به نسبت اندازه , قیمت‌ها نیز بیشتر می گردد . بشقاب‌های برنجی قلم‌تراش نیز آیتم دیگری است که می‌تواند تعیین نیکی برای هدیه روز استاد باشد . این هدایا را با توجه


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته تحت شبکه است. | طراح قالب: آوازک